*fred*
 • H0 [192 0 358-8] Kryty 401Ka Gags-t gotowy model, ep.Va Fertigmodell

  MINI_Va_01

  Przedstawiam Model wagonu Gags. Model całkowicie metalowy z odwzorowanymi bardzo drobnymi szczegółami pudła, wyposażony w odlewane mosiężne wózki, zapewniające nisko położony środek ciężkości, oraz znakomite właściwości jezdne; znacznie lepsze niż to było w przypadku egzemplarzy prototypowych.
  Jest to wersja bez dokładnie odwzorowanej ramy, i ruchomych drzwi, jak to jest w modelu klasy Expert. Model posiada także uproszczoną imitację mechanizmu hamulcowego. Dzięki pewnemu ograniczeniu ilości i złożoności detali model charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny, przy zachowaniu w 100% metalowej budowy i wysokiej dokładności detali.
  Poręcze narożne wykonano z wytrzymałej hartowanej stali.
  Model posiada mechanizm krótkiego sprzęgu ze standardowym gniazdem NEM umożliwiającym montaż sprzęgów różnego typu. Model sprzedawany jest bez sprzęgów.

  Model odzwierciedla wagon ze wzmocnionymi belkami ukośnymi po obu stronach drzwi, tak jak było w wagonach produkowanych także na eksport do ZSRR. Wersja ta jest także popularna na PKP. Wszystkie dotychczasowe modele, także montowane przez firmę TMF miały belki ukośne o przekroju „z”.

  Dostepność: produkcja zakończona. Model niedostępny.


«  |  »