*fred*
 • H0 Gags-t 401Ka IVb Fertigmodell/gotowy model

  MINI_GagsIVb_

  Model wagonu krytego PKP typu 401K Gags. Wagon został starannie zmontowany pomalowany i oznakowany przez projektanta modelu.
  Wagon zbudowany jest w całości z elementów metalowych. Plastikowe są tylko izolatory w kołach i elementy sprzęgów.
  Wiernie oddane wszystkie detale, także wnętrze, które widoczne jest po otwarciu ruchomych drzwi. Liczne detale na spodzie modelu. Odwzorowana dokładnie budowa ostoi i mechanizm hamulca.
  Model posiada poręcze narożne wykonane ze stalowego hartowanego drutu, co gwarantuje odporność na wyginanie.
  Oznakowanie PKP epoka IVb, rewizja 1976 rok.
  Oferowany wagon posiada tradycyjne gniazda sprzęgu w wózku. Zamontowane sprzęgi zapewniają przejezdność przez wszystkie dostępne na rynku łuki. W przypadku potrzeby montażu innego typu sprzęgów, które nie nadają się do tego rodzaju sztywnego osadzenia w wózku, istnieje możliwość montażu za dopłatą mechanizmów krótkiego sprzęgu np. firmy GUTZOLD powierzonych przez klienta.
  Ze względu na tarcie ruchomych drzwi o inne części modelu, po pewnym czasie używania możliwe jest wytarcie farby w miejscach styku. Wynika to ze zużycia i nie podlega reklamacji. Zaleca się używanie z umiarem.

  Wenn Sie das Modell bestellen, wird es in ca. 1 bis 3 Monaten fertig sein.  Wenn Ihr Auftrag mehr als ein Modell ist, hat jeder eine andere Nummer.
  Das Wagen kostet 199Euro.
  Witterung (gealtert) ist auch verfügbar es kostet + 30€.
  Ich bevorzuge SEPA Banküberweisung. Paypal ist auch vorhanden, aber der Preis ist 5% mehr.
  Versand nach Deutschland kostet 14€, wenn man ein Modell kauft. Wenn Sie mehr kaufen, dann werde ich die Versandkosten berechnen.

  Dostępnych: 0 szt. Model na zamówienie

  Cena 850 PLN
  199€ gealtert 229€

  Kontakt 793-075-644, lub kliknij: „go to The contact form…”

«  |  »