• Usługi

  Trawienie na zamówienie

  Oferujemy możliwość trawienia blach na zamówienie. Wszystko czego potrzeba to znajomość programu Corel Draw. Należy też zapoznać się z warunkami instrukcji dostępnej na stronie WWW firmy – www.eaos.pl. Wasze projekty należy nadsyłać na adres mailowy umf(malpa)eaos.pl dostępny też w zakładce kontakt. Projekty które nadsyłacie są objęte prawami autorskimi, nie będziemy ich wykorzystywać w celach komercyjnych. Projekty przyjmowane są w formacie .cdr9. Inne formaty do uzgodnienia.

  Zachęcamy wszystkich modelarzy którzy chcą udoskonalić swoje modele lub zaprojektować je w całości z blach do korzystania z usługi. Zawsze chętnie podpowiemy jak wykonać projekt, co poprawić w istniejącym oraz jak przygotować plik do trawienia.

  Aktualna cena za trawienia na nowym srebrze 0,2mm to 0,7zł za centymetr kwadratowy.
  Nowe srebro 0,3mm to 0,75zł. Przy tej grubości na trawienie przyjmujemy tylko całe arkusze tj 290x450mm.

  Instrukcja projektowania blach dostępna poniżej:

  INSTRUKCJA TRAWIENIA

  UWAGA: W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE CZASEM TERMIN TRAWIENIA ULEGA WYDŁUŻENIU ZE WZGLĘDU NA ZBIERANIE NAKŁADU ABY GO PRZYŚPIESZYĆ DO 7 DNI NALEŻY ZAMÓWIĆ TRZY CAŁE ARKUSZE 290X450MM.

   Projekty na zamówienie 

  Istnieje tez możliwość zlecenia wykonania projektu  od  podstaw lub jego części. W tej sprawie proszę się  kontaktować również drogą mailową podana powyżej.

   

  Odlewanie na zamówienie 

  Oferujemy również  możliwość odlewania części do modeli z żywicy epoksydowej, mosiądzu, brązu oraz srebra. Termin wykonania odlewów zależy od wielkości części oraz potrzebnej ilości zamawianych detali. Istnieje możliwość odlewania całych nadwozi np. lokomotyw bądź pojedynczych części modeli.

  Zastrzegamy sobie jednak prawo do weryfikacji zamówienia. Model musi być odpowiednio przygotowany  do odlewania jak również nie może być kopią istniejącego już na rynku. W sprawie odlewania prosimy  kontaktować się droga mailową.

  Poniżej prezentujemy niektóre nasze odlewy: