*umf*
 • SM42 manufaktura

  Lokomotywa oferowana jedynie w formie gotowej, cyfrowej DCC.

  Wykonywana jest w technologii odlewu ciśnieniowego wysokiej jakości. Wyposażona w 5 polowy silnik Mashima.

  III SERIA – ZAMKNIĘTA

  :arrow: Planowany start produkcji lokomotyw to drugi tydzień września. Będą gotowe najwcześniej na listopad. Limit lokomotyw to 32 sztuki. Wszystkich chętnych zapraszam na PW. Nowe ceny lokomotyw dostępne są na stronie. Produkujemy już tylko wersje z mosiężnymi odlewami.

  :arrow: Niebawem pokaże taką wersję już pomalowaną.

  :arrow: Osoby posiadające lokomotywę bazową mogą nam ją wysłać. Upust przy dostarczeniu własnej bazy to 270zł.

  :arrow: Kwestie organizacyjne.

  :arrow: Nie zbieramy zaliczek na poczet lokomotyw. Będziemy prosili o przelew na konto jak lokomotywy będą gotowe a przed wysyłką.
  Osoby posiadające lokomotywy bazowe po zgłoszeniu chęci posiadania SM42 mogą wysłać dawców na adres:
  UMF-Unique Model Factory
  Konrad Wawryn
  23-107 Strzyżewice, Pszczela Wola 4/2

  :arrow: W PW lub mailu zgłoszeniowym prosimy od razu o podanie wybranej wersji lokomotywy (malowanie+dekoder). Dodatkowo adresu mailowego, lub nr telefonu.

  :arrow: Zamówienie lokomotywy traktujemy jako umowę dżentelmeńską. Dlatego nie pobieramy zaliczek itd. Rezygnacja z zamówienia jest możliwa tylko przed 15 września.

  :arrow: Lokomotywy będziemy starali się wykonać planowo ale czasami jest to od nas niezależne. Dostawcy części potrafią wygenerować opóźnienie, czasami nawet 6 miesięcy. Prosimy o wyrozumiałość.

  W środku płytka sterująca pozwalająca wyświetlić wszystkie świetlne sygnały stosowane na PKP.
  Solidna, skręcana konstrukcja dociążona metalowymi odlewami mosiężnymi. Budka oszklona profesjonalnie wykonanymi szybkami z żywicy poliuretanowej.
  Wszystkie barierki lokomotywy, poręcze oraz siatka wentylatora wykonane z stali niewrażliwej na nacisk, barierki nie gną się. Uginają się pod naciskiem ale wracają do pierwotnej formy.

  Lokomotywa oferowana w wielu malowaniach.

  Cena 1699zł dotyczy lokomotywy z dźwiękiem.

  Istnieje opcja redukcji ceny lokomotywy o 250zl poprzez powierzenie lokomotywy bazowej typu V100 lub pochodne, płacimy 270zł za dawcę.

  NOWA WERSJA LOKOMOTYWY Z ODLEWAMI MOSIĘŻNYMI.

  Zapraszam do oglądania krótkiego klipu prezentującego dźwięk oraz możliwości świetlne lokomotywy. Dźwięk należy podkręcić w głośnikach bo w rzeczywistości jest głośny a filmu nie należy oglądać z powiększeniu na cały ekran ;) Mój aparat nie wyrabia z filmami.

«  |  »